Неля Романовська

Неля Романовська

Биография

Неля Романовська народилася 14 жовтня 1979 року у місті Івано-Франківську.
P 1987 - 1998 - здобувала загальну освіту. Закінчила школу - інтернат для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. Розлучення батьків і трагічна смерть матері, самотність примусила її до пошуків нової форми існування: як у фізичному, так і духовному плані. І знайшла порятунок у вірі в Господа.
Коли їй виповнилося 17 років, вона безповоротно віддала своє серце Ісусу. А Спаситель почав стукати у серце римованими рядками, якими лікувалася зболена душа.
Після закінчення школи-інтернату Неля Романовська вступила на навчання до івано-франківського Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Здобула ступінь магістра української мови та літератури, отримавши диплом з відзнакою.
Після університету її запросили на посаду викладача до івано-франківської філії київського міжнародного університету ”УКРАЇНА”.
Неля Романовська є співорганізатором і виконавцем у відомому християнському гурті ”5-й ОКЕАН”. Разом у співавторстві з композитором Володимиром Бардецьким виконує авторські пісні у місцях позбавлення волі, сиротинцях, релігійних громадах, а також є учасником культурних масових заходів.
Неля Романовська є членом християнської спілки письменників України і є автором трьох музичних альбомів та поетичних збірок ”А в серці небо”, ” На рівні серця”, ”Діє СЛОВО”. Також є автором духовно-патріотичної драми- мюзиклу ”РозХРИСТана”, де виконує головну роль.
Заснувала YouTube канал UkrBand 5-й ОКЕАН, де виставлені кліпи, вірші , творчість поетеси.
Одружена, мама двох синів.

Книги автора

3.96 USD
7.96 USD

Обсуждение