Каталог
(097)880-63-79
UAH
USD
EUR
пн - пт с 10:00 до 20:00 сб - вс с 11:00 до 18:00
(097) 880-6379

Як зробити замовлення

Для оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині необхідно пройти швидку і  зручну реєстрацію. Це значно спростить подальше придбання продукції, особливо електронної, й надасть значні переваги в користуванні програмами лояльності. Для цього необхідно заповнити поля, в яких слід вказати відомості, обов'язкові для зв'язку і роботи з вами. Використовуючи свій логін і пароль, ви завжди зможете дізнатися про стан свого замовлення, завантажити придбані електронні книжки, а при наступних покупках скоротити час на їх оформленні. Кожному замовленню присвоюється унікальний номер, який потрібно завжди вказувати в разі виникнення питань щодо його обробки та відправлення.

ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ПОКУПКУ ЕЛЕКТРОННОЇ КНИГИ?


Обов'язково зареєструйтесь на сайті. Оформить замовлення, увійшовши в магазин під своїм логіном. Оплатіть замовлення в режимі on-line карткою або за допомогою інших запропонованих систем електронних платежів. УВАГА! При любому іншому способі оплати (накладений платіж, чек, готівка й т.п.), крім електронного, доступ до завантаження файлів буде відкрито лише після зарахування грошей на наш рахунок! Увійдіть під своїм логіном в особистий кабінет. Придбана книга буде доступна для завантаження.

Також звертаємо вашу увагу на те, що наші електронні книги не захищені від несанкціонованого копіювання та переміщення на інші носії. Ми свідомо не стали вдаватися до певних технологій, розуміючи, що сьогодні зламати будь-який захист не представляє особливих труднощів.

Однак при завершенні оформлення замовлення і перед його оплатою ми попросимо вас взяти на себе зобов'язання не передавати отримані файли третім особам і не використовувати їх в будь-яких інших, крім індивідуального або сімейного читання, метою. Вважаємо, що біблійне повчання «Краще тобі не обіцяти, ніж обіцяти й не виконати...» (Приповісті 5:4,5) буде ефективною гарантією дотримання авторських прав.