Каталог
(044) 227-27-29
UAH
USD
EUR
RUB
пн - пт с 10:00 до 20:00 сб - вс с 11:00 до 18:00
(097) 880-6379
(066) 668-0284
(063) 411-1256

Блог

Книга в подарунок
Книга в подарунок
Автор: Ирина Акчурина
26.06.2020
Дякуємо, що в цей не простий час ви залишаєтесь з нами та витрачаєте свої гроші на книжки. Ви для нас просто герої! Трохи мотивації для вас. Тепер при замовленні у нашій крамниці ви гарантовано отримаєте у подарунок книжку І так, до подарунка ДВА КРОКИ   КРОК 1 - зробити замовлення на суму від 100 грн КРОК 2 - у коментарі до замовлення написати назви книжок які ви хочете отримати у подарунок Якщо при оформленні замовлення ви не змогли залишити коментар (таке буває) або не знаєте які книжки хочете вибрати (і таке буває), тоді телефонуйте:  (044) 227-2729    (097) 880-6379    (066) 668-0284    (063) 411-1256 або пишіть: order@knigionline.com
7 книжок для весняного настрою
7 книжок для весняного настрою
Автор: Ирина Акчурина
29.02.2020
Весна – пора сонця і тепла. Час змін, закоханих та романтиків. В цей час хочеться бачити весну не тільки на вулиці але і відчувати її в душі. 7 книг для жінок які найкраще підходять для цієї пори року.
До Дня Святого Валентина
До Дня Святого Валентина
Автор: Ирина Акчурина
12.02.2020
Завдяки чистоті серця чоловік спроможний побачити образ Бога в жінці, а жінка - побачити образ Бога в чоловікові. Так ми можемо побачити бодай відблиск того, що колись Адам і Єва побачили одне в одному, і таким чином відкриваємо наше покликання любити одне одного так, як нас самих любить Бог. #Книжковий_тандем до Дня Закоханих
Підсумки читацького 2019 року
Підсумки читацького 2019 року
Автор: Ирина Акчурина
02.01.2020
 Підсумки читацького 2019 року. Найпопулярніші книжки серед наших читачів. ТОР-10 минулого року.
Час читати Різдвяні історії
Час читати Різдвяні історії
Автор: Ирина Акчурина
27.12.2019
Очікування Різдва - це особливий час, коли дуже хочеться вірити в диво. Добре, якщо серед прогулянок, гостей та інших розваг ми приділимо трохи часу сімейному читанню. Сьогодні ми пропонуємо вам список книг, без яких ну ніяк не можуть обійтися різдвяні канікули.
Уступайте девочке место в автобусе, но не в жизни.
Уступайте девочке место в автобусе, но не в жизни.
Автор: Ирина Акчурина
19.12.2019
Часто мы говорим своим сыновьям, что девочек обижать нельзя. А кого, в таком случае, обижать можно? И как поступать в этом озлобленном мире, где агрессорами и манипуляторами часто выступают женщины, движимые идеями феминизма? Не закладываем ли мы подобными наставлениями основу будущих проблем для наших сыновей в их взрослой жизни, особенно в отношениях между полами? Ведь такие убеждения ставят мальчика в подчиненное положение, а девочкам дают право управлять ими и использовать их, оправдывать свои капризы и агрессивное поведение. 
Світло в темряві ночі
Світло в темряві ночі
Автор: Адміністратор 
24.04.2020
Не просто переказ Велика Книга - це Біблія, але оповідання в книжці, якути тримаєш у руках, - це не просто переказ біблійних історій. По-перше, ти зможеш Зрозуміти... Біблія була написана давно, і ми не можемо зрозуміти її, поки не уявимо себе очевидцями тих далеких подій. Оповідання з Великої Книги допоможуть тобі стати учасником біблійних історій: вступити у двобій із велетнями та левом, побачити чудеса, дослідити пророцтва мудреців, часом не поспати вночі, проламати дах, приєднатися до весільної процесії і навіть ходити по воді. У майбутньому, коли ти почнеш читати Біблію, завжди «приміряй» на себе описані ситуації. Що б ти робив, якби почув, що велетень викликає воїнів на поєдинок? Чи що б ти подумав, побачивши на небі незвичайну зірку? Чи погодився б ти пробратися до хати через дах, щоб допомогти своєму другові? Наважився б вийти з човна, коли море бушує? Можливо, ти вчепився б за борт, намагаючись урятуватися? Якщо ти навчишся ставати на місце біблійних героїв, то зрозумієш, що подібне могло б трапитися з тобою й сьогодні, там, де ти живеш, і тому правила, записані в Біблії, стосуються кожного з нас. По-друге, ти зможеш Засвоїти... У цій книжці також згадані історії з життя інших людей. Одні відбувалися насправді, інші-вигадані. Можливо, деякі з них тобі вже знайомі з художньої літератури. Знову-таки, уяви собі, що б ти робив на місці наших персонажів: пастуха-сироти Мартинка, Шасти - спадкоємця короля Люна Верхоландського, Пенрода Скофілда, принца Готфріда, лицаря Різдвяної зірки, Лори, яка лікує лісових звірів, принцеси Сари Кру та інших. Художні оповідання, казки, легенди, притчі, вірші наближають біблійні історії до нашого часу. Поміркуй, чим вони схожі, що в них спільного, чого вони вчать? Ти побачиш і, сподіваюся, зрозумієш, що й сьогодні нам теж потрібні добрі вчинки, милосердя, співчуття, щира радість, справжня дружба та віра в Бога. По-третє, ти зможеш Зробити... В цій книжці тобі запропоновано щось змайструвати, намалювати й навіть поекспериментувати. З чимось можна впоратися самому: зробити капсулу часу, закупорити конфетті в пляшці, набрати пригорщу води й спробувати втримати її, обмотати руку туалетним папером так, ніби вона в гіпсі, розібрати ліхтарик, виготовити рупор... Щось тобі доведеться робити разом із сім'єю чи друзями: копіювати одне одного, намагаючись відгадати хто є хто, тримати кульку, не торкаючись її, обговорити неправильні рішення, влаштувати сімейні збори, зіграти в гру. Навіщо це потрібно робити? Щоб краще зрозуміти те, про що ти прочитав у цій книжці. Дорослі називають це практичним застосуванням. Іншими словами, тобі пропонується скористатися щойно отриманими знаннями на практиці. Ось поки що й усе. З іншим ти розберешся сам. До речі, читати оповідання в цій книжці не обов'язково підряд і з самого початку.
«Хроника Начала» Джонатан Д. Сарфати
«Хроника Начала» Джонатан Д. Сарфати
Автор: Адміністратор 
19.12.2019
Библия – это бестселлер на все времена. Ее переводы на ранненовоанглийский язык оказали значительное влияние на развитие английского языка и всей западной культуры, что признают даже атеисты. Но прежде всего, это основополагающая книга христианской веры. А основополагающая часть самой Библии – первая, называемая Книгой Бытия. Однако сейчас христианство подвергается особо яростным нападкам. Неудивительно, что главная Книга христиан, Библия, также стала мишенью для их противников. Неудивительно также, что Книга Бытия – и прежде всего ее первые главы - привлекают особое внимание критиков.
По дорозі з Ангелом
По дорозі з Ангелом
Автор: Адміністратор 
19.12.2019
Мета збірки оповідань «По дорозі з Ангелом» пояснити дітям зрозумілою їм мовою Десять Заповідей. Якоюсь мірою я заздрю своїм дітям, які вже зараз можуть знайомитися зі Святим Письмом, пізнавати Божу мудрість та зміцнюватися у своїй вірі. Люди старшого покоління у своїй більшості були позбавлені цього щастя в дитинстві. Тепер така можливість з'явилася. Нам не варто втрачати чудовий шанс. Ми можемо й повинні настановляти своїх дітей, щоб вони не зазнали тих труднощів безбожності, що випали на долю нашої країни. Заповіді, які Господь дарував через Мойсея Своєму народу, не втратили цінності донині. Бо ж ніхто не скасовував заборони на вбивство й крадіжку, перелюб і брехню. Водночас заповіді закладають фундамент наших стосунків із Богом, Який хоче, щоб ми молилися Йому, прикликали Його на допомогу й прохали в Нього пробачення, коли наші справи не витримують перевірки Його Законом.
История Реформации в Европе
История Реформации в Европе
Автор: Адміністратор 
19.12.2019
10 октября 1521 — римский папа Лев X  присвоил королю Англии Генриху VIII  титул «Защитник веры» за королевский памфлет, направленный против Мартина Лютера . Но когда этот же король из-за брачных проблем порвал с Ватиканом, другой папа — Павел III — лишил короля почётного титула, но английский парламент восстановил понравившийся королю титул, и он до сих пор фигурирует в полном королевском титуле. Папа Лев X понимал, что Церковь уходит из-под его ног первосвященника, а обломки ее крыши обрушиваются на его усеянную драгоценными камнями тиару. Это было время эпохальных событий, и обнародование «95 тезисов» было только одним из них. Осознавал  это Лютер или нет, но Реформация начала свое триумфальное шествие по Европе.